Verified

Bastore Sportiv

 • Prizren
 • Government
 • 05.12.2019

Te nderuar, me lejoni qe te ju njoftoj lidhur me nje aktivitet jo ligjor qe po ndodh ne nje lagje te 

Report close message

https://kallxo.com/emisione/skema-e-bastoreve-ilegale/

Comments

 • Rena 2021-02-19 12:29:43
  I'm not sure why but this weblog is loading incredibly slow for me. Is anyone else having this problem or is it a problem on my end? I'll check back later and see if the problem still exists. http://censorshipessay.simpsite.nl Essay is a really reasonably reasonably priced essay creating services. cheap essays
 • Merri 2021-02-16 10:15:45
  Hello to all, how is all, I think every one is getting more from this site, and your views are fastidious in favor of new users. https://gumroad.com/itresearchpapertopic/ Low priced Essay. phd dissertation writers
 • Wilbert 2021-02-14 23:44:47
  Woah! I'm really digging the template/theme of this site. It's simple, yet effective. A lot of times it's very hard to get that "perfect balance" between usability and visual appearance. I must say you've done a great job with this. Additionally, the blog loads very quick for me on Opera. Exceptional Blog! http://je.x0.to/ms.cgi?blogid=1&con=0002 Low priced Essay. written assignment
 • Wyatt 2021-02-14 23:37:15
  After I initially commented I seem to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now whenever a comment is added I recieve four emails with the exact same comment. Is there an easy method you can remove me from that service? Appreciate it! http://massandra.su/user/Jackie57H627854/ Good value Essay Composing Support 24\7,Personalized Admissions Essay 2014 Ordering a paper for reasonable. buy essays online

Leave a comment

Kallxo.com Platforma online www.kallxo.com është projekt i përbashkët i organizatave Internews Kosova, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Hulumtuese dhe Agjensionit Kundër Korrupsion, i mbështetur financiarisht nga Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim UNDP. Platforma ofron mundësinë për të gjithë qytetarët e Kosovës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtrimit, konfliktit të interesit si dhe të gjitha rastet e tjera të keqpërdorimit të pozitës zyrtare, neglizhencës, mospunës, rrezikimit të të drejtave të qytetarëve të Kosovës, apo rrezikimit të interesave të përgjithshme. Identiteti i qytetarëve të cilët raportojnë do të mbetet konfidencial dhe do të ruhet nga ekipi i www.kallxo.com, pa marrë parasysh a i kanë dhënë apo jo këta qytetarë shënimet lidhur me identitetin e tyre

Si të raportojmë? KALLXO ofron mundësinë për të gjithë qytetarët e Kosovës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtrimit, konfliktit të interesit si dhe të gjitha rastet e tjera të keqpërdorimit të pozitës zyrtare, neglizhencës, mospunës, rrezikimit të të drejtave të qytetarëve të Kosovës

Kako da prijavimo?KALLXO pruža mogućnost svim građanima Kosova da prijavljuju slučajeve korupcije, organizovanog kriminala, prevare, sukoba interesa, kao i sve druge slučajeve zloupotrebe službenog položaja, nemara, nerada, ugrožavanja prava kosovskih građana, ili ugrožavanja opštih interesa

How to report?kallxo.com provides the possibility for all Kosovo citizens to report cases of corruption, organized crime, fraud, conflicts of interest, and other cases of abuses of official capacity, neglect, inaction, infringement of rights of Kosovo citizens, or infringement of general interests