I pa verifikuar

Shkaterrimi i ambientit dhe natyres ne Sdd

 • Pejë
 • Municipality
 • 19.09.2020

Ne fshatin dds eshte bere asfaltimi i rruges vitin e kaluar. Por pas perfundimit po ndodh qe shume persona te papergjegjeshem po bejne eksploatimin e gureve Dhe ata gure po i perdorin per qellime perfitime duke e shkaterruar natyren dhe rrugen e posa asfaltuar. Do ishte mire ta konsultoni Ministrine perkatese, Komunen e dd dhe Policine.

Comments

 • Jayden 2022-01-23 11:51:04
  Paragraph writing is also a fun, if you know afterward you can write or else it is complicated to write. https://uznamania.ru/nedorogaya-i-bystraya-pokupka-prav-na-kvadroczikl-i-snegokhod.html http://turzona.com.ua/goto.php?url=http://stellagi-polki.ru/communication/forum/messages/forum4/message4934/4881-nedorogaya-i-bystraya-pokupka-prav-na-kvadrotsikl-i-snegokhod-v-firme?result=new 126658, Clifton,
 • Rosella 2022-01-23 11:37:24
  Hello there! This blog post could not be written any better! Looking at this article reminds me of my previous roommate! He constantly kept preaching about this. I am going to forward this article to him. Fairly certain he will have a great read. I appreciate you for sharing! https://revera-penza.ru/forum/messages/forum2/topic8143/message222224/?result=new http://www.immobiliarehome.com/2017/06/14/image-post-format/ message222224 (Hortense)
 • Darlene 2022-01-06 02:51:23
  Hi Dear, are you truly visiting this site daily, if so then you will absolutely take pleasant know-how. Lucile http://corneey.com/earAOO http://vkvzavody.moravany.com/zavody/2sub2017/index.php Lucile (Darlene)
 • Latanya 2021-12-23 08:40:34
  Great blog! Do you have any recommendations for aspiring writers? I'm hoping to start my own site soon but I'm a little lost on everything. Would you recommend starting with a free platform like Wordpress or go for a paid option? There are so many options out there that I'm totally overwhelmed .. Any suggestions? Many thanks! google.pn https://www.google.pn/url?sa=t&url=https://cleanora.ru/ https://patient2clinic.com.au/blogs/what-is-neurology Google.pn - https://images.google.com.au/url?q=https://cleanora.ru,
 • Angeles 2021-12-17 13:28:29
  Magnificent website. Plenty of useful information here. I'm sending it to several buddies ans also sharing in delicious. And of course, thank you for your sweat! https://comprarcialis5mg.org/it/comprare-spedra-avanafil-senza-ricetta-online/ http://[email protected]/~Gokiburi/fantasy/fantasy.cgi?5DusFFpremium+pure+forskolin+2025FFnofollow&amp spedra 200 mg 12 compresse prezzo

Leave a comment

Kallxo.com Platforma online www.kallxo.com është projekt i përbashkët i organizatave Internews Kosova, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Hulumtuese dhe Agjensionit Kundër Korrupsion, i mbështetur financiarisht nga Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim UNDP. Platforma ofron mundësinë për të gjithë qytetarët e Kosovës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtrimit, konfliktit të interesit si dhe të gjitha rastet e tjera të keqpërdorimit të pozitës zyrtare, neglizhencës, mospunës, rrezikimit të të drejtave të qytetarëve të Kosovës, apo rrezikimit të interesave të përgjithshme. Identiteti i qytetarëve të cilët raportojnë do të mbetet konfidencial dhe do të ruhet nga ekipi i www.kallxo.com, pa marrë parasysh a i kanë dhënë apo jo këta qytetarë shënimet lidhur me identitetin e tyre

Si të raportojmë? KALLXO ofron mundësinë për të gjithë qytetarët e Kosovës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtrimit, konfliktit të interesit si dhe të gjitha rastet e tjera të keqpërdorimit të pozitës zyrtare, neglizhencës, mospunës, rrezikimit të të drejtave të qytetarëve të Kosovës

Kako da prijavimo?KALLXO pruža mogućnost svim građanima Kosova da prijavljuju slučajeve korupcije, organizovanog kriminala, prevare, sukoba interesa, kao i sve druge slučajeve zloupotrebe službenog položaja, nemara, nerada, ugrožavanja prava kosovskih građana, ili ugrožavanja opštih interesa

How to report?kallxo.com provides the possibility for all Kosovo citizens to report cases of corruption, organized crime, fraud, conflicts of interest, and other cases of abuses of official capacity, neglect, inaction, infringement of rights of Kosovo citizens, or infringement of general interests